logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

[email protected] business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Tesisat Teknik

Tesisat Teknik 2017 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır. Yeni bir firma olmasına karşın içerisinde 25 yılı aşkın birikime ve tecrübeye sahip uzman bir kadro bulundurmaktadır.

Firmamız geniş bir hizmet alanında çalışmalar yapmaktadır elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, harici pis su ve yağmur suyu drenaj sistemleri yapılandırma, havalandırma tesisat kurulumu, klima kurulumu, kalorifer tesisatı yapılandırma, basınçlı hava tesisatı, buhar tesisat, kaynar su tesisat, lpg ve doğal gaz tesisatı, yangın tesisat – sprinkler tesisatı tasarımı, çamaşırhane tesisatı, hastane tesisatı, yağmurlama sistemleri ve sera ısıtma tesisat gibi bir çok hizmet alanında faaliyet göstermekteyiz.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bir çok projede başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Projelerde başarı, müşteri memnuniyeti, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Tesisat Teknik, desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Whatsapp İletişim Hattımız

Hızlı Erişim
Android Telefon Kullanıyorsanız : Whatsapp İletişim
iPhone Telefon Kullanıyorsanız : Whatsapp İletişim

Telefon Numaralarımız

Ofis

Call Now Button